Apartments in New Lenox
1 - 1
of
1
Result
1 - 1 of 1 Results
Apartments near New Lenox, IL
30 Results
20
$1,775 - 2,399
4850 Drexel Boulevard Chicago, IL
1 - 2 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Fitness Center
Storage
27
$1,895 - 3,299
5452 5466 S. Ellis Avenue Chicago, IL
1 - 3 BR
|
Jun. 10, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
Balcony/Deck/Patio
Storage
Fireplace
21
$1,220 - 1,585
5220 South Drexel Avenue Chicago, IL
Studio - 1 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Fitness Center
Storage
34
$1,804 - 3,238
401 James Ave Bolingbrook, IL
Studio - 2 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Luxury
Air Conditioning
In Unit Laundry
$2,549
1225 Lakeview Dr Romeoville, IL
Studio
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Short-term
Air Conditioning
Covered Parking
$3,708
Orland Park, IL
3 BR
|
Jul. 1, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
House
In Unit Laundry
Dishwasher
$2,129
2345 Sokol Ct Darien, IL
Studio
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Short-term
Air Conditioning
Covered Parking
$3,778
Orland Park, IL
4 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
House
In Unit Laundry
Dishwasher
$3,708
Orland Park, IL
3 BR
|
Jul. 1, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
House
In Unit Laundry
Dishwasher
$2,093
15W122 S. Frontage Rd. Burr Ridge, IL
Studio
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Short-term
Air Conditioning
Covered Parking
14
$1,395
6212 W 64Th Pl Chicago, IL
2 BR
|
Jun. 1, 2026
Dog Friendly
Air Conditioning
Surface Parking
Clearing
11
$1,195 - 1,295
6256 W 64Th Pl Chicago, IL
1 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Clearing
11
$1,225
6250 W 64Th Pl Chicago, IL
1 BR
|
Jun. 15, 2026
Dog Friendly
Balcony/Deck/Patio
Clearing
29
$2,034 - 5,028
2720 S. Highland Ave Lombard, IL
1 - 3 BR
|
Available Now
Luxury
In Unit Laundry
Balcony/Deck/Patio
Fitness Center
Dishwasher
24
$1,615 - 2,495
4800 Lake Trail Dr Lisle, IL
1 - 3 BR
|
Available Now
Luxury
Air Conditioning
Balcony/Deck/Patio
Fitness Center
Storage
4
$3,425
320 N Ellsworth St Naperville, IL
2 BR
|
Aug. 1, 2026
Air Conditioning
Covered Parking
Surface Parking
Fitness Center
Storage
35
$1,728 - 2,948
2800 Pontiac Dr Aurora, IL
1 - 2 BR
|
Available Now
Townhome
Air Conditioning
In Unit Laundry
Fitness Center
Pool
32
$1,697 - 3,132
830 Foxworth Blvd Lombard, IL
1 - 3 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
Luxury
In Unit Laundry
23
$1,040 - 1,680
4721 29 St Chicago, IL
Studio - 2 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
Kenwood
27
$1,795 - 2,450
5222 S. Drexel Ave Chicago, IL
2 - 3 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Fitness Center
Hyde Park
6
3D Tour
$4,095
1154 56 St Chicago, IL
2 BR
|
Jun. 19, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
Air Conditioning
In Unit Laundry
25
3D Tour
$4,425 - 4,485
1400 E 57Th St Chicago, IL
3 BR
|
Jun. 20, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
Air Conditioning
In Unit Laundry
20
$2,099 - 2,399
1509 1517 St Chicago, IL
3 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Fireplace
Hyde Park
14
3D Tour
$2,085 - 3,650
5401 5403 S. Woodlawn Avenue Chicago, IL
2 - 4 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
In Unit Laundry
Hyde Park
16
3D Tour
$1,960 - 2,960
5234 5244 S. Ingleside Avenue Chicago, IL
2 - 3 BR
|
Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
Air Conditioning
Balcony/Deck/Patio
4
3D Tour
$3,895 - 4,395
5557 59 S. University Avenue Chicago, IL
2 BR
|
Jun. 24, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
Air Conditioning
In Unit Laundry
18
3D Tour
$1,630 - 2,150
5034 5046 S. Woodlawn Avenue Chicago, IL
1 - 3 BR
|
May. 21, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly
Virtual Tour
Dishwasher
Fireplace
18
$1,495 - 1,530
918 E. Hyde Park Boulevard Chicago, IL
1 BR
|
Jun. 25, 2026
Dog Friendly
Cat Friendly