Apartments in Haller Lake Seattle

1 - 30 of 205 Results
6
$1,725
Seattle, WA
1 BR | Jun. 20, 2026
Contact
Cat Friendly
Pool
Fireplace
1
$2,250
Seattle, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Balcony/Deck/Patio
Fireplace
47
$1,725 - 2,350
Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
Pool
20
$2,240 - 3,005
1130 N 115th St. Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Section 8
Covered Parking
Fitness Center
25
$1,904 - 2,702
1130 N 115th St Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Luxury
Covered Parking
Surface Parking
In Unit Laundry
Balcony/Deck/Patio
1
$1,695 - 1,995
12329 Roosevelt Way NE Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Dog Friendly
Cat Friendly
Surface Parking
Storage
Disability Access
1
$1,550 - 1,895
2116 N 112th St Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Surface Parking
Storage
Disability Access
108
$1,399 - 1,999
13280 Linden Ave N Seattle, WA
1 - 3 BR | Available Now
Contact
Heat Included
Dog Friendly
Cat Friendly
In Unit Laundry
Fitness Center
18
$3,350
Seattle, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
Balcony/Deck/Patio
35
$1,595 - 2,388
12002 Roosevelt Way NE Seattle, WA
1 - 2 BR | Jun. 2, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
In Unit Laundry
Fitness Center
21
$1,525
Seattle, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
6
$1,755
Seattle, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
6
$2,395
Seattle, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
2
$1,755
Seattle, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
7
$1,695 - 1,795
625 N 130th St Seattle, WA
1 BR | Available Now
Contact
Bitter Lake
36
$1,594 - 2,690
Deal
13530 Linden Ave N Seattle, WA
1 - 3 BR | Available Now
Contact
Covered Parking
Surface Parking
Fitness Center
Bitter Lake
30
$1,660 - 2,697
13530 Linden Ave N Seattle, WA
1 - 3 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Luxury
Section 8
Air Conditioning
1
$1,575 - 2,000
Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Cat Friendly
Dishwasher
1
$1,795
11403 9Th Ave Seattle, WA
1 BR | Jun. 8, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
22
$1,395 - 1,450
11309, 11319, & 11223 8th Ave NE Seattle, WA
1 BR | Jun. 1, 2026
Contact
Cat Friendly
Surface Parking
Storage
Dishwasher
1
$2,100 - 2,400
326 N 125th St Seattle, WA
2 BR | Jun. 1, 2026
Contact
Dog Friendly
Bitter Lake
0
$1,450
2230 N 106th St Seattle, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Dishwasher
0
$1,450
2230 N 106th St Seattle, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Dishwasher
0
$1,450
2230 N 106th St Seattle, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Dishwasher
1
$1,512 - 2,172
1203 NE 135th St Seattle, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Fireplace
1
$3,099
14311 Stone Ave Seattle, WA
3 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly