Apartments in Spokane

1 - 30 of 376 Results
27
$1,450
1210 E Lyons Ave Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Storage
Disability Access
6
$1,990 - 2,190
1310 W College Ave Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Balcony/Deck/Patio
Storage
Dishwasher
18
$1,425 - 1,690
2002 N Monroe St Spokane, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Covered Parking
Fitness Center
Storage
12
$2,695
4328 E Longfellow Ave Spokane, WA
4 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
5
$900 - 1,500
328 W 8th Ave Spokane, WA
Studio - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Luxury
Section 8
Balcony/Deck/Patio
1
$1,150
508 W Shasta Way Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
1
$990 - 1,350
608 S Stevens St Spokane, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Storage
1
$1,475
1620 N River Rdg Spokane, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Storage
Disability Access
1
$625 - 720
106 S Cedar St Spokane, WA
Studio | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Storage
Disability Access
Downtown Spokane
6
$2,100
1310 W College Ave Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Balcony/Deck/Patio
Downtown Spokane
1
$1,450
107 S Howard St Spokane, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Storage
Disability Access
Downtown Spokane
1
$1,395
1226-28 E 29th Ave Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
Storage
Dishwasher
1
$995
2008 W Sunset Blvd Spokane, WA
Studio | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Surface Parking
Storage
Disability Access
0
$875
Spokane, WA
Studio | Available Now
Contact
Balcony/Deck/Patio
Storage
Disability Access
Downtown Spokane
2
$1,000
120 E Hawthorne Rd Spokane, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Section 8
Air Conditioning
Surface Parking
5
$1,290 - 1,790
3909 N Wall St Spokane, WA
Studio - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Fitness Center
Dishwasher
0
$875
Spokane, WA
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Surface Parking
Storage
Disability Access
1
$1,150
Forrest Glyn 3500 St Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
Surface Parking
Storage
Comstock
1
$1,325 - 1,580
5420 W Barnes Rd Spokane, WA
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Storage
Disability Access
1
$700 - 875
Spokane, WA
Studio - 1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Surface Parking
Storage
1
$1,380 - 1,475
10008 N Colfax Rd Spokane, WA
2 BR | Available Now
Contact
1
$3,500
3213 S Dearborn Ln Spokane, WA
5 BR | Available Now
Contact
House
Dishwasher