Apartments in Terrace Park Tampa

61 - 90 of 122 Results
28
$1,345
Tampa, FL
1 BR | Ask for Availability
Contact
North Tampa
71
3D Tour
$949
PER
ROOM
Deal
5.0
4201 Monticello Gardens Pl, , Tampa, FL
4 BR | Aug. 18, 2026
Contact
Furnished
Dog Friendly
Cat Friendly
Student
Virtual Tour
0
$1,395 - 1,695
12216 N 59th St Tampa, FL
1 - 2 BR | Ask for Availability
Contact
Pool
12
$1,375
Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
12
$1,129 - 1,329
12710 English Hills Ct Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Pool
1
$1,500
13403 Arbor Pointe Cir Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
12
$1,699 - 1,999
6064 Gibson Ave Tampa, FL
3 - 4 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
1
$1,100
13104 Leisurewood Pl Tampa, FL
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
University Mall
15
$2,400
Tampa, FL
3 BR | Available Now
Contact
1
$850
1504 E 99Th Ave Tampa, FL
Studio | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Storage
Disability Access
North Tampa
34
$530 - 655
PER
ROOM
5610 Graduate Cir Tampa, FL
3 - 4 BR | Available Now
Contact
Heat Included
Furnished
Dog Friendly
Cat Friendly
Student
21
$1,700
Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Temple Crest
4
$1,170
Tampa, FL
1 BR | Available Now
Contact
University Mall
22
$1,400
Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Air Conditioning
North Tampa
1
$1,200
Tampa, FL
2 BR | Ask for Availability
Contact
North Tampa
1
$1,100
13106 Leisurewood Pl Tampa, FL
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
1
$1,100
13110 Leisurewood Pl Tampa, FL
1 BR | Jun. 1, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
9
$1,099 - 1,499
11312 N 15th St Tampa, FL
1 - 3 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
10
$2,200
Tampa, FL
3 BR | Jun. 1, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Storage
Dishwasher
$1,346 - 1,885
7903 Holly Lea Ct Tampa, FL
1 - 3 BR | Available Now
Contact
1
$875 - 1,700
13102 N 20th St Tampa, FL
Studio - 2 BR | Available Now
Contact
$1,450
Tampa, FL
2 BR | Ask for Availability
Contact
1
$1,319
Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
University Mall
58
$1,550 - 2,070
13418 Dottie Dr Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Luxury
Air Conditioning
In Unit Laundry
1
$1,319
Tampa, FL
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
University Mall
12
$1,285
Tampa, FL
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
University Mall
1
$1,099
Tampa, FL
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
1
$1,159
Tampa, FL
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
17
$1,159 - 2,913
14003 Saulk Ct Tampa, FL
1 - 2 BR | Available Now
Contact
Air Conditioning
Fitness Center
Dishwasher
Pool
1
$999 - 1,099