Apartments in Harwell Lubbock

151 - 180 of 202 Results
$1,799
1410 S Loop Lubbock, TX
Studio | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Short-term
Air Conditioning
Covered Parking
1
$1,000
2007 Main St Lubbock, TX
1 BR | Available Now
Contact
Balcony/Deck/Patio
Dishwasher
South Overton
1
$1,250
2610 30th St Lubbock, TX
2 BR | Aug. 8, 2026
Contact
House
Air Conditioning
Storage
Dishwasher
Tech Terrace
1
$995
2121 17th St Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
House
South Overton
1
$2,050
2601 27th St Lubbock, TX
4 BR | Jul. 25, 2026
Contact
House
Tech Terrace
$560 - 965
2701 44th St Lubbock, TX
Studio - 3 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Fitness Center
Dishwasher
Pool
1
$850
Lubbock, TX
1 BR | Jul. 23, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Air Conditioning
Storage
Disability Access
1
$685
Boston and 44th St Lubbock, TX
2 BR | Sep. 4, 2026
Contact
Furnished
Air Conditioning
Storage
Disability Access
Dishwasher
21
$450 - 685
Lubbock, TX
Studio - 2 BR | Available Now
Contact
Dishwasher
WHAM
1
$1,975
2117 65th St Lubbock, TX
3 BR | Jun. 14, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
Fireplace
Atkins
28
$1,525
Lubbock, TX
4 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
Air Conditioning
Dishwasher
1
$875
Lubbock, TX
1 BR | Aug. 10, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
Tech Terrace
11
$1,199
Lubbock, TX
2 BR | Jul. 17, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
Air Conditioning
Dishwasher
1
$900
2806 E 30th St Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
House
Dunbar
7
$900
Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
Dunbar
0
$875
Lubbock, TX
2 BR | Jun. 10, 2026
Contact
South Overton
1
$850
Lubbock, TX
2 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Dishwasher
South Overton
2
$650
2123 15th St Lubbock, TX
1 BR | Available Now
Contact
South Overton
2
$700
2123 15th St Lubbock, TX
1 BR | Available Now
Contact
South Overton
2
$575
Lubbock, TX
1 BR | Aug. 14, 2026
Contact
South Overton
1
$1,075
1503 E 14th St Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
House
77
$900
1801 Main St Lubbock, TX
1 BR | Jul. 1, 2026
Contact
In Unit Laundry
South Overton
7
$600
Lubbock, TX
1 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
Storage
Disability Access
Tech Terrace
1
$1,300
2220 16th St Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
House
South Overton
17
$1,800
Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
Tech Terrace
1
$1,960
2605 22nd St Lubbock, TX
3 BR | Available Now
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
1
$1,100
1611 E 13th St Lubbock, TX
3 BR | Jul. 13, 2026
Contact
Dog Friendly
Cat Friendly
House
Balcony/Deck/Patio
1
$850
2603 21st St Lubbock, TX
1 BR | Available Now
Contact